Edulood

Меэлис: Высокое давление пропало вместе с потерей веса: за 23 дня -15 кг

“Võtsin ennast kätte ja kaotasin Dr Simeonsi dieedi abil 15kg. Dieediring kestis 23 päeva, lisaks kaalu kinnitamise aeg 3 nädalat. Kõrge vererõhk asendus normaalsega ning on praegu samal tasemel, mis 30 aastat tagasi,” räägib 63-aastane Meelis.

Эве: Диета доктора Симеонса идеально подходит и для пожилых людей

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi 23-päevase dieediringiga 7,5kg ning tahaksin oma teekonnaga julgustada ka teisi vanemaealisi kaalulangetust ette võtma. Igaüks saab sellega hakkama, Dr Simeonsi dieet aitab kõigil kaalu langetada,” sõnab Eve.

Катри: Долой набранные во время беременности килограммы – я восстановила свою женственность и теперь счастлива

“Dr Simeonsi dieedi 37-päevase ringiga kaotasin 13kg ja olen ääretult uhke! Sain beebikilodest vabaks ning tunnen taas end naiselikuna. Kergema kehakaaluga kadusid seljavalud ning leevenesid peavalud,” räägib 29-aastane kolme lapse ema Katri.

Елена: При поддержке консультанта по питанию вес снизился на 10 кг за 40 дней

“Kaotasin Dr Simeonsi 40-päevase dieediringiga 10kg. Kaal langes näljatundeta, stressivabalt ning sealjuures polnud vajalik trenni teha. Toitumisnõustaja oli programmi läbimisel abiks ja vastas küsimustele kui vaja,” räägib Elena Tallinnast.

Кристина: В зеркале на меня смотрит более здоровая, красивая девушка с полными жизни глазами!

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi ühe ringiga 9kg ning hulgim sentimeetreid. Minu jaoks oli hea üllatus, et trenni ei tule eesmärgi saavutamiseks teha. Täna olen parema tervise ja enesetundega - peeglist vaatab vastu tervem ja ilusam naine elurõõm silmades!” räägib 32-aastane kahe lapse ema Kristina.

Хилья: возраст не препятствует похудению — я похудела на 7 кг!

"Ainuüksi kõrge vanus ei tohiks olla kunagi vabanduseks millegi tegemata jätmisel. Alustades kaalusin 75,6kg, Dr Simeonsi dieet aitas mul kaotada sellest 7kg. Olen väga rõõmus ning tunnen end kergemana palju paremini," räägib Hilja, 88-aastane pensionär Viljandist, kes tõestab, et kaalulangetamine kõrges vanuses on võimalik.

Рихо: я потерял 38 кг массы тела и избавился от гипертонии

"Olen oma elus proovinud kaalu langetamiseks paljusid erinevaid mooduseid, mis pole erilisi tulemusi toonud. Seda kuni Dr Simeonsi dieedini, mille kolme dieediringiga kaotasin 38kg ning olen tänu sellele lahti saanud ka kõrgvererõhutõvest," räägib Riho, 48-aastane pereisa Viljandist.

Рийн: я быстро потеряла 19 кг без ущерба для здоровья

Riinule, kes on kogu oma elu olnud liikuv, valmistasid muret peale laste sündi tekkima hakanud liigsed kilod. "Dieeti alustades kaalusin 82kg, olles 168cm pikk. Kaotasin esimesel dieediringil 41 päeva jooksul kokku 13kg. Teise ringiga tegin dieeti 23 päeva ja kaotasin 6kg. Kokku võtsin kaalust alla 19kg," räägib Riin, 27-aastane kahe lapse ema.

Геттер: Диета доктора Симеонса дает гарантированный результат! У меня ушло 14 кг

Alustades kaalusin 87 kg. Täna, kus stabiliseerimisest on möödas peaaegu kuu aega, kaalun ma 14 kg vähem. Mul vedas, kuna olin kõrvalt näinud, et mingeid haigusnähte ja kehva enesetunnet selle dieediga ei kaasne, otsustasin proovida.

Ивар: Я потерял 29 кг с диетой доктора Симеонса, это лучшая инвестиция в моей жизни

„Alustasin 134kg pealt ning kaotasin esimese ringiga 16kg. Teise ringi lõpuks oli kaal 105kg peal, seega kaalukaotus kokku 29kg,“ räägib 33-aastane Ivar Leiten, kes just lõpetas edukalt teise dieediringi. Ivari sõnum inimestele, kes on dieediga alustamise osas valikut tegemas, julgelt ära proovida, sest ei ole midagi kaotada, ainult võita.

Реет: Диета доктора Симеона — простая диета, я потеряла 26 кг за три этапа

"Dr Simeonsi dieet on lihtne dieet. Kaotasin kolme dieediringiga pea 26kg ning dieedi lõpetamisest saati on kaal säilinud," räägib 54-aastane Reet. "Iga hommik oli nagu muinasjutt minu jaoks, kui nägin, kuidas kaal langeb. Ja langes täpselt nii, nagu oli dieedis lubatud," sõnab naine.